В ОРЛО — гострий дефіцит питної води: заява Мінреінтеграції

-

Читайте также

На території тимчасово окупованих районів Луганської області російська окупаційна адміністрація критично обмежила постачання питної води населенню. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

В умовах аномальної спеки, це може впливати на катастрофічне погіршення якості води, оскільки нерівномірна подача води призводить до застоювання, виникнення бактерій та поширення інфекційних захворювань серед населення. Це є прямим порушенням Державних санітарних норм та правил.

Згідно з інформацією, яку оприлюднює  на своїх інтернет-ресурсах окупаційна «влада», на території м. Хрустальний (Красний Луч) подача питної води здійснюється за графіком від 1-2 разів на тиждень до графіка «через день» в залежності від району міста. На території с. Голубівське, с. Донецьке, м. Кіровськ –  постачання питної води відбувається лише 1 раз на тиждень, м. Кадієвка (Стаханов) – частково 1 раз на 2-3 дні.

На території м. Алчевськ, де спостерігається один із найбільш забруднених показників питної води, заявлене водопостачання через день, однак за наявною інформацією воно відсутнє по декілька діб поспіль.

Окупаційні режими РФ продовжують зухвало порушувати всі норми міжнародного та міжнародного гуманітарного права, нехтують забезпеченням базових потреб людей та, по суті, здійснюють геноцид.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, в яких умовах зараз живуть люди на території ОРДЛО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Після докового ремонту спустили на воду тральник і ракетний катер ВМСУ. ФОТО

На Миколаївському суднобудівному заводі 30 липня спустили на воду після докового ремонту рейдовий тральник «Генічеськ» і ракетний катер «Прилуки»...