В ОРДО загострилась проблема розповсюдження сказу

-

Читайте также

На тимчасово окупованій території Донецької області загострилась проблема розповсюдження сказу, небезпечного як для людей, так і тварин.

Про це повідомляється на сайті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

До місцевих лікарень звертаються особи, які стали жертвами нападу безпритульних тварин, задля отримання медичної допомоги, зокрема екстреного щеплення.

У зв’язку з масовістю випадків в лікарнях не вистачає доз вакцин для екстреної профілактики захворювання на сказ. Окупаційною адміністрацією, яка діє на тимчасово окупованій території у Донецькій області, не вживаються заходи щодо своєчасного та належного забезпечення лікарень препаратами для вакцинації людей задля профілактики сказу, що унеможливлює отримання своєчасної медичної допомоги постраждалими особами.

Такі дії окупаційної адміністрації, яка діє на тимчасово окупованій території у Донецькій області, порушують норми міжнародного права, зокрема Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12.08.1949.

Уповноважений звернулась до Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні із проханням розглянути можливість забезпечення жителів тимчасово окупованих територій у Донецькій області вакцинами для екстреної профілактики захворювання на сказ.

Як повідомляла група «ІС», в ОРДО на людей нападають бродячі собаки, у лікарнях не вистачає уколів від сказу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский военнослужащий поставлял наркотики в Таманскую дивизию

К десяти годам колонии строгого режима приговорил суд в Наро-Фоминске российского военнослужащего, организовавшего канал поставки так называемой наркотической соли...