В ОРДО ріжуть на металобрухт хімзавод «Стирол». ФОТО

-

Читайте также

Російський Телеграм-канал оприлюднив у мережі матеріали з території хімічного заводу «Стирол» на окупованій Донеччині. В них повідомляють, що на підприємстві коїться «повне неподобство».

Про це пише «Депо Донбас».

«Зацікавлені особи роблять все можливе для того, щоб добути побільше цінного брухту чорних і кольорових металів. Почався демонтаж цілком придатних об’єктів виробничої інфраструктури заводу, що завдає йому непоправної шкоди. Коштовний лом крадуть вантажними автомобілями, вивезення здійснюється під контролем охоронців — штатних співробітників «Стиролу», — йдеться у повідомленні.

Для цього співробітники підприємства прокручують оборудки з фальсифікацією виїзду з території. При цьому працівники підприємства впевнені, що свавілля відбувається Під «кришуванням» чиновників «Міністерства промисловості і торгівлі «ДНР».

«Сама схема «розпродажу» металобрухту зі «Стиролу» з благою метою погасити заборгованості по зарплаті з’явилася на світ саме в стінах «Мінпромторгу». «Міністр» Рущак навіть звертався до російських підприємствам, щоб ті купили обладнання зі «Стиролу». Весна 2021 року. Рущак пише лист в Міністерство промисловості і торгівлі Росії з тим, щоб там йому допомогли розпродати наявні на «Стиролі» каталізатори, нібито з вичерпаним терміном придатності», — розповіли в одному з місцевих пабліків.

На той момент борги підприємства становили 105,3 млн руб податків і зарплат та 808 млн рублів за кредиторською заборгованістю.

Але насправді «благі наміри» вилилися у примітивний грабіж.

«Примітивна крадіжка цінних металів, про яку явно знають в керівництві підприємства і Мінпромторгу. Більш того, до розкрадань кольорових металів зі «Стиролу», збиток від яких становить не менше 10 млн рублів, причетне якесь держпідприємство. Про злодійство в курсі правоохоронці, але вони триває», — зазначають у пабліку.

Як повідомляла група «ІС», РФ навмисно знищує вугільну промисловість Донбасу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В суде Гааги слушают родственников трехсот погибших на рейсе MH17

Сентябрьский блок слушаний в Окружном суде Гааги по делу о крушении рейса MH17 — самый эмоциональный во всем процессе....