В ОРДО придумали, як віднімати пенсію в українських пенсіонерів

-

Читайте также

Пенсіонери, які не знімали нараховану грошову допомогу НВФ «ДНР», мають підтвердити документально, що вони не виїжджали на територію, підконтрольну Києву. Якщо ж виїжджали — то мають пояснити причину тривалого від’їзду.

Про це повідомляє Павло Лисянський, засновник «Східної правозахисної групи», пише Цензор.НЕТ.

Він пояснює, що місцевими «чиновниками» також було видано ухвалу, згідно з якою: якщо протягом трьох місяців банківські картки, на які нараховувалася пенсія НВФ «ДНР», не використовувалися, то гроші анулюються безповоротно.

«Крім цього «пенсійний фонд» НВФ «ДНР» планує перевіряти та контролювати пільговиків щодо отримання пенсії на підконтрольній території України. У разі виявлення таких, пенсія «ДНР» також буде анульована», — завершує Лисянський.

Ще одна проблема пов’язана з так званим «Центральним республіканським банком ДНР» – у банкоматах немає грошей, а деякі зовсім відключені. Передбачаючи масове невдоволення по місцевому ТБ повідомили, що новини про те, що відбувається в «республіці», можна почитати або на «офіційних» сайтах НВФ «ДНР», «республіканському» телебаченні або відповідних сторінках «державних органів» у соціальних мережах.

Подання новин та інформування населення на інших ресурсах у НВФ «ДНР» заборонено, підсумовує Лисянський.

Як повідомляла група «ІС», сюрпризи для пенсіонерів підготували бойовики ОРДО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Відмовили в контролі над озброєнням: РФ не допустила спостерігачів ОБСЄ у Смоленську та Брянську області

Російська Федерація відмовила представникам латвійського оборонного відомства у відвідинах Смоленської та Брянської областей у рамках контролю ОБСЄ над озброєннями....