В окупованому Криму засвітилось судно з санкційного списку США: подробиці

-

Читайте также

Судно FINIKIA прийшла з Сирії в Чорне море, вимкнула АІС після проходу Босфору і направилось в закритий порт Севастополь. Судно зайшло в Камишову бухту і стало до причалу №210 для завантаження металобрухтом, повідомляє «Миротворець».

Ідентифікацію судна FINIKIA було проведено не тільки за візуальним зображенням, в розпорядженні розслідувачів SeaKrime є й інші докази цього порушення Державного кордону України.

Поруч, біля причалу №211, стоїть інший сирійський порушник SOURIA, який прийшов в Севастополь 15.01.2021 після невдалого рейсу в Варну за ільменітом. Судно не було допущено в болгарський порт і повернулося в окупований Крим для завантаження зерном.

Обидва судна разом з судновласником, державною сирійською компанією, знаходяться в санкційному списку США.

Цікаво, що судно FINIKIA має досить великі розміри (Gross Tonnage: 11767, Summer DWT: 18908 t, Length Overall x Breadth Extreme: 139.92 x 25 m), зазвичай перевозить близько 17 тисяч тонн зерна, максимальна осадка судна досягає 9 м (інформація зі сторінки FINIKIA на МарінТрафік). За період наших досліджень (з 2016 року) в Камишовій бухті такі великі судна не фіксували. Також відмітимо, що причал №210 зазвичай використовується для вантажних операції з зерном або вантажів в біг-бегах (будівельні суміші, сіль) значно меншого обсягу, 3-4 тисячі тонн. Крім того, такі вантажі не здійснюють значний тиск на причал, їх завантажують чи розвантажують поступово, не накопичуючи великого обсягу вантажу на причалі.

Причали в окупованому Севастополі знаходяться в поганому стані, потребують негайних ремонтів, днопоглиблення не проводиться.

Якщо судно FINIKIA планують завантажити повністю, порядку 15-17 тисяч тонн, то ця операція є ризикованою для порту. Припускаємо, що через поганий стан причалу та інфраструктури порту FINIKIA забере значно менший вантаж. А це знов піднімає питання про ефективність цих рейсів в окупований Крим. Використання такого великого судна для невеликого вантажу є економічно необгрунтованим. Також можливою є схема з завантаженням в двох портах, яку для вивезення металобрухту з окупованого Криму використовували порушники раніше, тоді ми ще побачимо FINIKIA в Феодосії.

Подальші події покажуть яку з версій буде реалізовано.

Головне, що розслідувальською групою SeaKrime зафіксовано порушення Державного кордону України судном FINIKIA шляхом незаконного суднозаходження в закритий порт Севастополь.

Як повідомляла група «ІС», танкер позбавили прапора Белізу через захід в порт Севастополя.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Спецслужбы США и Британии посоветовали, как уберечься от российских хакеров

Американские и британские спецслужбы обнародовали список рекомендаций, выполнение которых должно уменьшить угрозу атак хакеров Службы внешней разведки России (СВР). «СВР...