В окупованому Криму постраждали громадяни більше півсотні країн від указу Путіна про землю

-

Читайте также

Від указу російського президента Путіна, згідно з яким іноземці позбавляються права власності на земельні ділянки в тимчасово окупованому Криму, постраждали громадяни 55 країн.

Про це  повідомив адвокат Української Гельсінської спілки прав людини Максим Тимочко, передає Укрінформ.

«Жертвами цього порушення стали громадяни 55 країн світу. Звичайно, найбільша кількість жертв серед громадян України. Наприклад, на території Кримського півострова, за даними окупаційної влади, близько 12 тисяч громадян підпадають під дію цього указу», — повідомив Тимочко.

Як уточнив юрист, з цих 12 тисяч громадян 11572 людини, тобто 84%, — це громадяни України, яких Росія вважає іноземцями.

Що стосується м. Севастополя, то з 2 тисяч громадян, які відповідно до указу Путіна позбавляються землі, 1800 — це також громадяни України, які мають документи на земельні ділянки в цьому регіоні.

Серед іноземців, які володіють землею в Криму і які постраждали від указу Путіна, — громадяни Німеччини, Естонії, Литви, Латвії, Вірменії. Загалом під дію цього незаконного указу підпадають громадяни 24 країн Ради Європи, додав адвокат.

«Це говорить про те, що дана ситуація є одним з небагатьох яскравих прикладів інтернаціоналізації проблеми порушень прав громадян на окупованих територіях, тоді як в медіаполі є думка, що порушуються тільки права громадян України. Але цей звіт показує, що це не так, що громадяни інших країн, а їх сотні, також стають жертвами незаконної окупації Криму Російською Федерацією», — резюмував експерт.

Як повідомляла група «ІС», окупанти в Криму нищать ще один об’єкт культурної спадщини національного значення.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Страны ОДКБ договорились о создании силовых и правоохранительных органов: подробности

Страны-участницы Организации договора о коллективной безопасности (ОДКБ) договорились о создании военной полиции, следствия, прокуратуры и судов. Соответствующее соглашение было...