В окупованому Криму наростає істерія через мобілізацію

-

Читайте также

Злочинна «часткова мобілізація» агресора в окупованому Криму породила не лише широкі панічні настрої, але й наростання істерії у суперечливих заявах пропаганди загарбників та ключових кримських колаборантів. Про це йдеться у матеріалі Асоціації реінтеграції Криму.

Фейковий «спікер парламенту» володимир константинов заявив, що «ухилянтів від мобілізації» слід «не пускати назад» та «позбавити громадянства». При цьому інші «говорячі голови» окупантів бідкаються, що нібито «осатанілі від ситого життя в Криму громадяни хваляться, як надурили систему та втекли у Казахстан» і викладають в Інтернет відповідні ролики.

Водночас у соціальних мережах окупованого півострова поширюється реклама вивозу з Криму до Казахстану та навіть «вирішення питання з військовим обліком», при цьому частина таких оголошень, які збирають «передоплату» в декілька тисяч рублів, має ознаки шахрайських.

При цьому родичі «мобілізованих» констатують як повну анархію та свавілля з боку «військкоматів» під час рекрутування «гарматного мяса», так і відсутність можливості не просто отримати, але й придбати для майбутніх вояків агресора спорядження, зимові речі тощо.

Водночас на влаштованих з пропагандистською метою «проводах» частини «мобілізованих» фейковий «глава Криму» сергій аксьонов та так званий «губернатор Севастополя» михайло развожаєв відзначилися заявами про їх відправку до «47 мотострілецької дивізії».

Варто вказати, що у складі військ агресора в Україні дійсно діяла 47 гвардійська танкова дивізія, відтворена окупантами в лютому 2022 році з базуванням у Муліно Нижегородській області; багато експертів констатували значні втрати цього формування у живій силі та техніці починаючи з березня 2022 року.

Отже або кримські «говорячі голови» Кремля «трохи заплуталися» у тому, де та як саме будуть масово гинути кримські «мобілізовані», або ж 47-ма дивізія тепер «розжалувана» окупантами до мотострілецької через втрати у техніці та кадрах.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

СБУ затримала колаборантку, яка “здавала” окупантам учасників руху опору

Служба безпеки викрила ще одну ворожу поплічницю в результаті стабілізаційних заходів у звільнених районах Донецької області. Під час захоплення...