В окупаційних підрозділах ЗС РФ «випадково» виявили велику кількість дезертирів

-

Читайте также

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, протягом поточного тижня у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжувалась ротація командного складу кадрових російських офіцерів. У ході прийому-передачі посад новопризначеними командирами підрозділів виявлені чисельні факти незаконної відсутності російських найманців, які протягом ц.р. самовільно залишили місця служби, а за даними обліку нібито перебувають у відрядженнях, на лікуванні та відпустках.

Командування російських окупаційних військ намагається терміново усунути виявлені проблеми некомплекту особового складу, у першу чергу в підрозділах, які виконують завдання на лінії зіткнення. Зокрема, окупаційні адміністрації активізували агітаційну та рекрутингову роботу у тилових районах тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях з призову на військову службу.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що на окупованих територіях введено режим надзвичайного стану через коронавірус.

загрузка...

Свежее

В ОРДЛО доставлено еще более 80 тонн гуманитарного груза: подробности

Сегодня, 14 мая, на территорию временно оккупированных Российской Федерацией частей Донецкой и Луганской областей шестью грузовиками доставлен гуманитарный груз...