В Офісі президента повідомили, скільки українців залишається в Афганістані

-

Читайте также

В Афганістані залишається понад 100 українців, евакуація яких буде здійснена найближчим часом. Про це повідомив керівник Офісу президента України, пише «НВ».

«У нас в Афганістані залишається понад 100 українців і найближчими днями буде продовжена операція з евакуації. Тому, як постійно говорить президент України, ми не залишимо жодного українця в біді», — наголосив Єрмак.

Керівник ОП також розповів подробиці евакуації громадян, які прибули у Борисполі зранку 22 серпня військово-транспортним літаком Іл-76.

«Ми зможемо показати вам навіть кадри, як відбувалася евакуація. Я думаю, що навіть у бойовиках в кіно ми такого не бачили. І хотів би сказати, що перша жінка, яка виходила з літака, була вагітна… на восьмому місяці вагітності», — сказав Єрмак.

Він наголосив, що евакуація відбувалася у важких умовах.

«Людей евакуювали фактично з бойових дій… пройде час, і ми зможемо розповісти про героїзм, про який говорять у всьому світі, який проявили наші військові», — сказав глава ОП.

Зранку у неділю, 22 серпня, до Борисполя прибув український військово-транспортний літак Іл-76МД, який напередодні вилетів з аеропорту Кабула. Цим рейсом було евакуйовано 83 особи, зокрема 31 українець.

Як повідомляла група «ІС», російська пропаганда поширює черговий фейк про «українських військових» в Афганістані.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

В Криму сталася чергова загадкова смерть, пов’язана з пропагандистським ресурсом окупантів

Наприкінці жовтня в окупованому Криму за вкрай дивних обставин загинула «керівниця регіонального підрозділу» пропагандистського ресурсу агресора «росія сьогодні» Світлана...