В Одесі проходить координаційна зустріч представників ВМС ЗСУ та штабу місії ORBITAL

-

Читайте также

На базі 59-го будинку офіцерів в місті Одеса триває координаційна зустріч між представниками ВМС ЗСУ та штабу операції місії ORBITAL.

Метою заходу є поглиблення співробітництва та обговорення з представниками національного флоту критеріїв підготовки особового складу ВМС ЗСУ, напрямів надання інструкторської допомоги групами інструкторів збройних сил держав-партнерів на 2021 рік, повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗС України.

Сторони зокрема обговорили питання розширення курсової підготовки, інструкторської та менторської допомоги для інструкторів 198-го Навчального центру ВМС, Школи водолазів, Школи морського піхотинця та питання підготовки льотного складу морської авіаційної бригади в рамках військово-тренувальної місії ORBITAL.

Окремо, представниками штабу місії було запропоновано проведення тренувань корабельно-катерного складу та доглядових команд національного флоту на кораблях Королівських ВМС Великої Британії, вже в цьому році.

Підготовка під час заходів міжнародного співробітництва є важливим напрямом діяльності ВМС ЗС України, особливо в контексті підготовки підрозділів національного флоту за стандартами НАТО, зазначається у повідомленні.

Важливо відмітити, що у 2021 році до тренувальної місії Великої Британії долучаться такі країни, як Данія, Швеція, Канада, Литва, Латвія та Естонія.

Нагадаємо, розвідувальна рота 93-ї бригади «Холодний Яр» вразила британських інструкторів місії ORBITAL.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Шойгу начал атаку лично на Путина: что известно

Российские ресурсы — «Новая газета» и Центр «Досье» — начали разгонять тему фейковых «международных экспертов», которых привезли в Россию...