В Німеччині через бомби евакуюють понад 8 тисяч жителів одного з міст

-

Читайте также

В місті Ґеттінґен у землі Нижня Саксонія понад 8 тисяч жителів повинні будуть 30 січня виїхати зі своїх домівок. Причиною є знешкодження бомб часів Другої світової війни, які знайшли у центрі міста. Про це йдеться у повідомленні DPA.

За попередніми висновками фахівців, бомб загалом чотири. Нерозірвані снаряди знайшли на ділянці з будівництвом поблизу залізничної станції. На знешкодження бомб може знадобитися близько доби — до вечора 31 січня. 

Для тих людей, які не можуть тимчасово зупинитися у родичів і друзів, спорудили евакуаційні центри.  

У зв’язку зі знешкодженням снарядів, центральна залізнична станція міста частину дня буде закритою, а прохідні потяги Deutsche Bahn спрямують іншими маршрутами. 

Подібні випадки не є рідкістю для Німеччини, а іноді призводили до трагедій. Так, у червні 2010 року у Ґеттінґені загинули троє саперів і ще шестеро отримали поранення, коли намагалися знешкодити чергову знайдену бомбу.  


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Турции разработали мини-ракету для БПЛА: что известно  о новинке

Специалисты турецкой оборонной компании Troy Teknoloji Savunma разработали новую мини-ракету для БПЛА и беспилотных наземных транспортных средств. Компания, созданная...