В НАТО виступили із обнадійливою для України та Грузії доповіддю

-

Читайте также

В США создают прототип спутника обнаружения гиперзвукового оружия: что известно

Агентство по противоракетной обороне США (MDA) заключило контракт с американской компанией L3Harris Technologies на разработку и производство спутника, способного...

Протесты в Хабаровске: теперь без лозунгов и плакатов, но все равно с задержаниями

Первая после новогодних и рождественских праздников акция в поддержку арестованного губернатора края Сергея Фургала в российском Хабаровске прошла в...

Байден выдвинул Нуланд на пост замгоссекретаря США: что о ней известно

Избранный президент США Джо Байден предложил кандидатуры Уэнди Шерман на пост первого замгоссекретаря и Виктории Нуланд - на пост...

В доповіді спеціальної експертної групи про майбутнє НАТО до 2030 року йдеться про те, що Альянс повинен прагнути до розширення і зміцнення партнерських відносин з Україною і Грузією. Документ було опубліковано 1 грудня, повідомляє «Європейська правда».

Спираючись на цей документ та обговорення міністрів закордонних справ, яке триває цими днями в Брюсселі, генсек НАТО Єнс Столтенберг винесе на обговорення лідерів країн Альянсу свої пропозиції щодо так званого процесу НАТО-2030. 

«НАТО має окреслити глобальний план для більш ефективного використання своїх партнерських відносин для просування стратегічних інтересів НАТО… Необхідно підтримувати й активізувати політику відкритих дверей НАТО», — сказано у доповіді. 

Експерти наголошують, що у цьому контексті Альянсу слід розширювати і зміцнювати партнерство з Україною і Грузією.

«НАТО має прагнути до розширення і зміцнення партнерських відносин з Україною і Грузією як уразливими демократіями, які прагнуть до членства і перебувають під постійним зовнішнім і внутрішнім тиском з боку Росії», — сказано у доповіді експертів. 

На саміті в Лондоні в грудні 2019 року лідери Альянсу дали доручення генсеку здійснити переосмислення організації з тим, щоб зробити Альянс сильнішим політично та у військовому плані, так званий процес НАТО-2030.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше експерт повідомила, коли Україна може отримати план дій щодо членства в НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Протесты в Хабаровске: теперь без лозунгов и плакатов, но все равно с задержаниями

Первая после новогодних и рождественских праздников акция в поддержку арестованного губернатора края Сергея Фургала в российском Хабаровске прошла в...