В МЗС України дали пояснення, чи існує загроза безвізу з ЄС

-

Читайте также

В Міністерстві закордонних справ України не бачать загрози перегляду Європейським Союзом безвізового режиму з Україною. Про це повідомила перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова, пише «Голос Америки».

«Наразі є чітке розуміння та домашнє завдання для України на великому євроінтеграційному треку. Це пакет реформ, над яким ми працюємо щодня, включаючи боротьбу з корупцією та діяльність незалежних антикорупційних органів. Майже всі відомства держави залучені в цей трек», — заявила високопосадовиця. Саме тому, переконана Джапарова, сьогодні немає підстав для можливого перегляду безвізу. «Є чітке розуміння як рухатися, а також що важливо та потрібно робити. І всі ці дії координуються на найвищому рівні», — заявила вона.

За її словами, за останні шість років ЄС чимало інвестував як в економіку, так і в систему верховенства права в Україні. Київ, в свою чергу, завжди прислуховується до думки міжнародних партнерів. Разом з цим Україна наразі не отримувала від представників Європейського Союзу на офіційному рівні інформацію щодо перегляду безвізової політики по відношенню України. «Певні заяви, які можуть лунати, це поки заяви політичних фігур», — додає вона.

Широкого обговорення в Україні питання можливого перегляду безвізового режиму між Україною та ЄС набуло після того, як Верховна Рада затвердила склад конкурсної комісії задля обрання нового глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, незважаючи на рекомендації Євросоюзу.

Група «ІС» повідомляла, куди найчастіше подорожували українці за три роки безвізу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Втрати окупантів в зоні ООС: дані за добу 16 жовтня

Протягом минулої доби, 16 жовтня, втрати російсько-окупаційних військ в зоні проведення операції Об’єднаних сил (ООС) склали одну особу. Про...