Домой Новости В Міноборони вирішили долю мешканців Золотого: подробиці

В Міноборони вирішили долю мешканців Золотого: подробиці

2314

Міністр оборони Андрій Загороднюк за підсумками відвідування міста Золотого (Луганська обл.) повідомив, що місцеві жителі підтримують концепцію розведення сил, а також анонсував створення координаційного центру для вирішення питань безпеки населення.

Як повідомила прес-служба Міноборони, в понеділок Загороднюк і начальник Генерального штабу — головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак за дорученням президента здійснили робочу поїздку в район проведення Операції об’єднаних сил, зокрема відвідали Золоте.

Під час спілкування з місцевими жителями, волонтерами і військовослужбовцями ЗСУ обговорювалися питання відновлення місцевої інфраструктури, ремонту доріг, медичного та іншого забезпечення. Загороднюк підтвердив готовність відповідних структур цивільної військової співпраці ЗСУ і Національної поліції продовжити реалізацію гуманітарних проектів із метою поліпшення рівня життя жителів міста.

«Ми спілкувалися з великою кількістю людей, у тому числі запитали про їхнє ставлення до процесу розведення військ, до тих подій, які відбуваються. Можу з упевненістю сказати — місцеве населення підтримує концепцію розведення сил і загалом ті плани, які у нас є», — зазначив глава Міноборони.

За його словами, за результатами проведених зустрічей планується створити координаційний центр, який підпорядковуватиметься місцевій адміністрації та координуватиме дії представників ЗСУ, Нацполіції та інших структур. Завданням центру буде оперативне вирішення всіх проблемних питань громадян і гарантування їхньої безпеки.

Раніше стало відомо про те, що напередодні розведення бойовики гатили з гранатометів біля Золотого, загинув наш військовий.