В Міноборони повідомили які обмеження введені у військових вузах через коронавірус

-

Читайте также

З 12 березня у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти України, де навчаються понад 14 тисяч осіб, введено карантин.

Про це сьогодні, 16 березня, повідомила прес-секретар Міністра оборони України Світлана Павловська.

«Міністром оборони України та начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України вжито відповідних заходів задля того, аби усі студенти, ліцеїсти та здобувачі були відправлені додому, до місць постійного проживання, — поінформувала прессекретар Міністра оборони України.

При цьому вона зауважила, що курсанти — це люди в погонах, які приймали Військову Присягу, і окрім того, що вони навчаються у вищих військових навчальних закладах, вони ще й проходять військову службу, тому на сьогоднішній день курсанти залишені у місцях постійної дислокації. Водночас, було переглянуто та скореговано навчальної плани підготовки військових фахівців, з урахуванням заходів карантину. Зокрема, виключено проведення будь-яких заходів, які передбачають масові скупчення людей, обмежено перебування та пересування здобувачів освіти поза територією вищих військових навчальних закладів та призупинено звільнення курсантів з розташування вищих військових навчальних закладів. Окрім того, зустрічі курсантів з рідними та близькими відбуваються у спеціально відведених місцях під наглядом медиків.

«З метою недопущення розповсюдження вірусних інфекцій призупинено курси підвищення кваліфікації, усіх відвідувачів курсів відправлено для перебування під час карантину в домашніх умовах. Щодня, кожні 3-4 години до Міністра оборони України та до Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міноборони від керівництва ВВНЗ надходить інформація щодо стану справ. Курсанти цілодобово перебувають під медичним наглядом, відпрацьовано алгоритм дій у разі виникнення випадків, до яких ці дії доведеться застосовувати», — зауважила прессекретар Міністра оборони України.

Як повідомляла група «ІС», МОЗ хоче суттєво посилити обмеження в Україні через коронавірус.

загрузка...

Свежее

Россия соответствует Анголе и Либерии по уровню восприятия коррупции — Transparency International

По итогам 2021 года Россия опустилась на несколько позиций в «Индексе восприятия коррупции» и заняла 136-е место из 180,...