В Міноборони опублікували дані про поточну криміногенну ситуацію в районі ООС

-

Читайте также

Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства оборони України.

За минулу добу підрозділами поліції, що задіяні в операції Об’єднаних сил, перевірено 4105 транспортних засобів, 4041 особу, 2 особи — на причетність до збройних формувань Російської Федерації, а також виявлено 45 адміністративних правопорушень та розкрито 31 злочин.

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувало 1192 особи, а на підконтрольну Україні територію прибуло 973 особи.

В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували 5,5 гектарів території та передали на знищення 41 вибухонебезпечний предмет.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в районі проведення ООС від початку доби обстрілів не зафіксовано.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ затримала проросійського агітатора, який готував фейки для пропагандиста Соловйова. ФОТО

Кіберфахівці СБУ викрили на Буковині проросійського інтернет-агітатора, який поширював дезінформацію про внутрішню обстановку в регіоні та дискредитував Сили оборони...