В Маріуполі без опалення взимку залишаться щонайменше 62 тисячі людей

-

Читайте также

За найоптимістичнішого сценарію в тимчасово окупованому Маріуполі тепло в домівках зможуть отримати не більше 37% жителів. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Петро Андрющенко з посиланням на заяви окупаційної адміністрації.

«План «обігріву» Маріуполя від окупантів потрохи остаточно вимальовується. Обіцяють 100 мобільних котельних на … дизелі. Не звертаючи увагу на те, що зараз в місті досі проблеми зі звичайним паливом, та навіть допустивши що буде дійсно 100, то тепло отримає максимум 100-200 будинків за оптимістичним сценарієм. Без шкіл, садочків та адміністрацій (що точно буде обігріватись). Значить не більше 150 будинків будуть з умовним теплом», — написав Петро Андрющенко.

За його підрахунками, навіть якщо вірити заявам окупантів, то мінімум 62 тисячі маріупольців взимку залишаться без опалення.

«Максимально завантажена 9-типоверхівка на 4 під’їзди = 144 квартири. 144 квартири в середньому 432 людини. 432 людини на 150 будинків = 64,8 тисяч людей. На сьогодні в місті в середньому 130 тис. маріупольців, плюс 15 тис. цивільних окупантів плюс 1500 військових окупантів. Всього = 146,5 тис. людей та нелюдей. Зрозуміло, що своїх окупантів росіяни точно будуть обігрівати. Значить з 64,5 тисяч чисто маріупольців залишиться 48 тис. людей або 36,6 відсотка від населення. Навіть якщо ще 20 тисяч мешкає в приватних будинках (насправді менше), то мінімум 62 тисячі людей буде без опалення взимку», — повідомив радник міського голови.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, партизани дізнались, коли окупанти почнуть мобілізацію в Маріуполі.

Свежее

Кремль доручив обмежити соцопитування після різкого падіння підтримки війни

Путінська адміністрація  вирішила обмежити кількість відкритих соціологічних опитувань щодо ставлення росіян до війни Про це повідомляє Телеграм-канал "Протестная россия". Причина...