В Криму вчинив самогубство «помічник регіонального омбудсмена»: що відомо

-

Читайте также

В тимчасово окупованому Російською Федерацією Криму вчинив самогубство так званий «громадський помічник» «уповноваженого з прав людини» в Саках і Сакському районі Михайло Шишлянніков. Про це йдеться у повідомленні «Асоціації реінтеграції Криму».

За повідомленнями громадськості Сак, так званий «помічник регіонального омбудсмена» повісився в приміщенні районного Палацу культури, вул. Революції, 2 де перебувала «громадська приймальня» «регіонального Уповноваженого з прав людини».

На даний момент будь-яка інформація з подробицями обставини відсутні.

У березні цього року окупанти урочисто відкрили «громадську приймальню» «уповноваженого з прав людини в Республіці Крим», де Михайло Шишлянніков також взяв участь.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в Україні створять сайт, де документуватимуть злочини росіян на тимчасово окупованих територіях.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У польському місті відкрили сквер на честь генерала армії УНР: подробиці і фото

У Гданську відкрито сквер імені Генерала Марка Безручка, командира 6-ї січової стрілецької дивізії Армії УНР, який у 1920 р....