В Кремлі визнали, що вирішують питання щодо відправки російських найманців у Малі

-

Читайте также

Влада західноафриканської країни Малі звернулася до російської приватної військової компанії для сприяння в боротьбі з терористами, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров. Таку новину поширили російські ЗМІ, пише «Еспресо.TV».

«Вони звернулися до приватної військової компанії з Росії в зв’язку з тим, що, як я розумію, Франція хоче суттєво скоротити свій військовий контингент, який там знаходився і повинен був, як усі розуміли, боротися з терористами», — сказав він в суботу журналістам на полях Генасамблеї ООН.

За словами Лаврова, у французьких військових «нічого не вийшло, і терористи там, як і раніше, правлять бал».

«Оскільки малійська влада оцінила свої власні здібності як недостатні без зовнішньої підтримки, і оскільки зовнішня підтримка скорочується з боку тих, хто обіцяв допомагати викорінювати тероризм, вони звернулися до приватної російської військової компанії», — наголосив очільник російського МЗС РФ.

Перед тим французький телеканал TV5 з посиланням на джерела в Парижі повідомив, що у Малі обговорюють можливість угоди з російською приватною військовою компанією «Вагнер» щодо підготовки малійскіх військовослужбовців і забезпечення безпеки керівництва країни.

У відповідь голова МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що якщо це станеться, то Париж виведе з Малі своїх військових.

Невдоволення можливим контрактом Малі з ПВК «Вагнера» висловила й Німеччина.

Своєю чергою речник президента Росії Дмитро Пєсков заперечив ведення будь-яких перемовин між Росією та Малі з даного приводу.

Як повідомляла група «ІС», в Європі вважають неприйнятним перекидання найманців Вагнера в Малі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Конфеты от оккупантов: в Харькове оштрафована сеть магазинов

В Харькове Госпотребслужба обнаружила торговлю российскими конфетами в одной из сетей магазинов. Название ее не разглашают, но известно, что...