В кремлі розробили нову методичку для пропагандистів: що про неї відомо

-

Читайте также

В кремлі розробили нову методичку для пропагандистів, відповідно до якої вони розповідатимуть про «пророцтва» президента рф володимира путіна і порівнюватимуть війну проти України 2022-го з Першою світовою 1914-го. Про це йдеться у матеріалі видання «Медуза«.

Зазначається, що в кремлі продовжують готувати методички для пропагандистських ЗМІ про те, як їм слід висвітлювати війну в Україні.

Раніше у ЗМІ повідомляли про посібники, які в липні підготувала адміністрація президента росії.

У них «рекомендувалося» проводити паралелі між російським вторгненням в Україну, хрещенням Русі та Невською битвою.

У новій методиці кремль пропонує порівнювати війну в Україні та Першу світову.

Головна теза: нібито і на початку XX століття, і зараз росія «була втягнута» у військове протистояння країнами Заходу.

У тексті пояснюється, що Захід регулярно розв’язує війни через свої «колоніальні претензії», а росія щоразу змушена брати участь у конфлікті, оскільки заступається за «братні народи», «своїх не кидає» і «встає на захист пригноблених». Наприклад, 1914-го російська імперія «не змогла покинути Сербію».

При цьому війну в Україні в методиці для пропагандистів називають «сучасною українською кризою», а не «спецоперацією».

Витоками цього «конфлікту» в рф називають «Євромайдан» та військові дії на Донбасі.

У кремлі «радять» провладним ЗМІ розповідати про те, що після 2014 року західні країни вирішили «спонсорувати» в Україні «вирощування за допомогою людиноненависницької ідеології та русофобії кількох поколінь людей, які ненавидять росію та готові вбивати росіян».

Роль росії ж, за методичкою, виключно мирна.

Окрема глава методички присвячена «втручанню Заходу» у внутрішні відносини росії.

У документі стверджується, що Захід «фінансує несистемну опозицію, протестні рухи та антиросійські ЗМІ».

Наприкінці методички йдеться, що в найближчому майбутньому у світі розвиватиметься «антиамериканський тренд» — і незабаром США «не зможуть знайти не лише військових союзників, а й навіть торгових партнерів серйозного рівня», але чому це станеться, не сказано.

За даними джерел близьких до кремля, такі «історичні» методички складаються в кремлівському Експертному інституті соціальних досліджень.

За їхніми словами, безпосередньо курирує цим депутат держдуми від «єдиної росії» олег матвейчев, хоча сам матвейчев стверджує, що не брав участі у складанні методичок кремля.

Повідомляється, що матвейчев відомий своїми ексцентричними та образливими висловлюваннями. 2020-го року він заявив, що «душив і душитиме мразей опозиційних».

Тоді матвейчев був професором Вищої школи економіки, але після цієї заяви йому оголосили догану, незабаром він залишив свою посаду в університеті. А 2021-го був обраний депутатом держдуми від «єдиної росії».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, міноборони росії в своїх звітах про війну в Україні переорієнтувалось на пропаганду.

Свежее

На Харківщині у деокупованому селі виявили ще одну катівню. ВІДЕО

У деокупованому селі Піски-Радьківські Харківської області правоохоронці виявили ще одну катівню, яку російсько-фашистські загарбники облаштували у погребі. Про це повідомляє...