В Італії у підручнику з географії Україну «зарахували» до регіонів РФ. ФОТО

-

Читайте также

В італійському підручнику з географії «Namaskar.Benvenuti nel mondo della geografia» авторства Альберто Фре для учнів середньої школи уважними читачами було виявлено спотворену інформацію щодо України та замовчування фактів російської агресії проти нашої держави. У підручнику Україну, Білорусь, Молдову та країни Прибалтики причислили до «російских регіонів». По це повідомили в Посольстві України в Італії.

«У своєму офіційному зверненні до Міністерства освіти Італії, Асоціації італійських видавців та  безпосередньо видавництва вищезгаданого підручника Посольство переконливо закликає виправити зазначену статтю, у свою чергу, пропонуючи, відкритість до співпраці у контексті надання авторам навчальних посібників правдивої інформації щодо подій в Україні», — повідомили дипломати.

Українські дипломати звернулись до українців в Італії повідомляти про факти фальсифікації української історії та викривленої інформації  щодо політичної ситуації в Україні.

«Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми не тільки зупинимо масові дезінформаційні атаки та виправимо штучно нав’язані стереотипи щодо нашої держави, а й забезпечимо всебічне надання учням італійських шкіл неупередженої інформації про Україну», — говориться в повідомленні.

Як повідомляла група «ІС», на Amazon продають прикраси у формі карти України без Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Як Франція допомагає РФ привласнювати українську історичну спадщину: пояснення експерта

Французька влада поводиться нерозбірливо, підіграючи Російській Федерації у її спробах привласнити історичну спадщину України. Про це на своїй Facebook-сторінці...