В Італії розпочався судовий процес над «другом» Путіна

-

Читайте также

Колишній міністр внутрішніх справ Італії, лідер правопопулістської партії «Ліга» Маттео Сальвіні постав перед судом в Палермо. Його звинувачують в перевищенні повноважень і незаконному утриманні на судні мігрантів, які прибули до Італії, пише «ВВС-Україна».

У серпні 2019 року судно іспанської благодійної організації Open Arms зі 147 врятованими мігрантами на борту протягом 19 днів не могло висадити їх на берег. Попри те, що умови на судні постійно погіршувалися, Сальвіні, який вирішив закрити італійські порти для човнів з мігрантами, відмовлявся евакуювати людей.

У підсумку мігранти висадилися на італійському острові після того, як прокурор Італії віддав розпорядження про евакуацію судна.

В Україні Сальвіні відомий тим, що засуджував Євромайдан, підтримував так званий референдум в Криму 2014 року і відвідував півострів після анексії, а у 2019 році звинуватив «проукраїнських неонацистів» в підготовці замаху на себе.

Також Сальвіні відомий як прихильник Володимира Путіна і не раз закликав до скасування санкцій проти Росії. За порівняно короткий час він кілька разів приїжджав до Москви. У 2019 році прокуратура Мілана почала розслідування можливої корупційної схеми за участю представників італійської партії «Ліга» та Кремля. Італійські ЗМІ писали, що керівництво «Ліги» могло розраховувати на багатомільйонне фінансування з боку Росії під виглядом нафтової угоди за посередництва близьких до Сальвіні людей.

Як повідомляла група «ІС», Путін таємно спонсорував лідера націоналістів Італії Маттео Сальвини.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Россия отправила в море все атомные субмарины с базы на Камчатке

Российские атомные подводные лодки, базирующиеся в Вилючинске, экстренно отправлены в море. Об этом пишет Guildhall со ссылкой на спутниковые снимки...