Домой Новости В ЄС можуть узгодити нові санкції проти РФ: що відомо

В ЄС можуть узгодити нові санкції проти РФ: що відомо

В понеділок, 28 вересня, постійні представники країн Європейського Союзу можуть узгодити розширення списку санкцій за підрив суверенітету й незалежності України. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» із посиланням на власне джерело.

«Як випливає з порядку денного засідання Coreper, йдеться про доповнення списку щодо дій, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України», — сказав співрозмовник агентства, коментуючи опублікований в Брюсселі порядок запланованого на 28 вересня засідання комітету.

У порядку значилося, що постпреди країн ЄС, можливо, приймуть без обговорення пропозицію за рішенням Ради ЄС та законодавчу постанову для затвердження шляхом письмової процедури розширення списку тих, хто підпадає під обмежувальні заходи.

«Хто є об’єктом додаткових санкцій і з яких мотивів, ми вам повідомити не можемо. До публікації постанови Ради це виключено», — заявило джерело.

Минулого тижня журналіст радіостанції «Вільна Європа» Рікард Йозвяк повідомив у Твіттері про ймовірність прийняття найближчим часом санкцій ЄС «щодо осіб, відповідальних за будівництво Керченського моста, і тих, хто несе відповідальність за кібератаки на Бундестаг в 2015 році».

Коментувати це повідомлення у інститутах ЄС відмовилися.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Європейський Суд справедливості, найвища ланка судової системи ЄС, відхилив апеляційний позов російської «Роснефти», яка оскаржувала правомірність введення санкцій Євросоюзу проти неї у 2014 році у зв’язку з ситуацією в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.