В ГУР МО повідомили, коли путін насправді розпочав мобілізацію в росії

-

Читайте также

Приховану мобілізацію влада російської федерації почала проводити у травні після перших значних невдач своєї армії.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький у програмі «Орестократія».

«Ще в травні з’явилися перші ознаки, що рф не справляється з тими завданнями, які перед собою поставила. Швидке захоплення Києва і повна окупація України не вдалися. Тоді ж почали з’являтися перші так звані добровольці, відбулося залучення «боевого армейского резерва страны», почали активно рекрутувати людей російські приватні військові компанії, з’явилися так звані патріотичні батальйони, набір до яких мали робити всі федеральні утворення рф. Було багато прикладів того, що скритно проводиться мобілізація, але про це ніхто не говорив», – зазначив представник воєнної розвідки України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в російських силових структурах померла військова аналітика та планування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Окупанти збудували укріплення на Бахмутському напрямку. ФОТО

Російсько-фашистські окупанти на Бахмутському напрямку збудували фортифікаційні споруди в районі окупованої Володимирівки. Фото укріплень ворога передали "Радіо Свобода" українські військові. "Фортифікаційні...