В Енергодарі окупанти погрожують «мобілізацією» за неучасть у псевдореферендумі, – ГУР

-

Читайте также

Головне управління розвідки Міноборони повідомило про те, що мешканців тимчасово окупованого Енергодара примушують «голосувати» на псевдореферендумі.

За даними ГУР, тим, хто відмовляється від участі у псевдореферендумі, обіцяють «мобілізацію».

«Окупанти, які контролюють ситуацію в Енергодарі, заборонили мешканцям виїзд на підконтрольну Україні територію та взагалі за межі міста. Особливий контроль застосовано до працівників оперативних змін Запорізької атомної електростанції. Наразі вулиці міста та навколишніх населених пунктів практично порожні. Місцеве населення сидить по домівках, намагаючись не виходити без крайньої потреби», — наголосили у ГУР.

Зазначається, що на вулицях присутні патрулі військових зс рф з анкетами голосування так званого «референдуму».

«На всіх зустрічних наводять зброю, видають «бюлетені для голосування» та вказують де саме треба поставити «галочку». Зафіксовано непоодинокі випадки примусу голосувати за давно померлих родичів. Всім, хто наважився «проголосувати» проти приєднання до рф, погрожують «мобілізацією»», — повідомили у розвідці.

Група ІС повідомляла про те, хто малює фейкові результати псевдореферендуму на окупованих територіях.

_______________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Рух «Жовта Стрічка» продовжує спротив у Луганську та Донецьку. ФОТО

Активісти руху українського спротиву "Жовта стрічка" продовжують роботу у тимчасово окупованих Луганську та Донецьку. Про це рух повідомляє у Telegram-каналі. "Активісти...