Державна прикордонна служба України продовжує вживати заходи, спрямовані на боротьбу з незаконним переміщенням зброї чи інших заборонених предметів через державний кордон. Такі заходи проводяться на всіх ділянках кордону, в тому числі й на кордоні з Білоруссю, повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

Зокрема на українсько-білоруському кордоні прикордонники не фіксують збільшення кількості спроб незаконного переміщення зброї.

Усього з початку 2019 року на кордоні з Республікою Білорусь прикордонники виявили майже 40 одиниць зброї, що на понад 40% менше ніж за аналогічний період минулого року. При цьому 20 одиниць виявленої зброї намагалися провезти саме в Україну.

Також в ДПСУ зазначили, що серед виявленого лише 1 одиниця вогнепальної зброї, решта – мисливська, газова, пневматична, холодна та електрошокова зброя. «На даний час усі пункти пропуску з Республікою Білорусь працюють у штатному режимі», — резюмували у прикордонному відомстві.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що президент Білорусі Лукашенко заявив про «потік зброї, який хлинув з України».