В ДПСУ повідомили деталі спільної операції на кордоні з Білоруссю

-

Читайте также

З метою посилення заходів щодо запобігання та припинення протиправної діяльності, дотримання фізичними та юридичними особами національного законодавства, а також забезпечення оперативності реагування на зміни обстановки, на українсько-білоруському кордоні триває проведення спільної прикордонної операції «Кордон-2021», повідомили у МВС України.

Розпочалась операція на початку вересня і триватиме до кінця жовтня цього року. Заходи спільної операції «Кордон-2021» прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців проводять у взаємодії з іншими органами охорони кордону, підрозділами Національної поліції, Національної гвардії, Державної міграційної служби та органами місцевого самоврядування.

Операція передбачає дві фази, в ході яких проводяться комплексні міжвідомчі заходи із протидії загрозам у сфері нелегальної міграції та прикордонної безпеки. Також посилено контроль за дотриманням громадянами прикордонного режиму та режиму державного кордону, як на сухопутній, так і на річковій ділянках кордону.

З метою виконання визначених завдань прикордонники активно застосовуватимуть відомчі безпілотні та пілотовані літальні апарати в межах контрольованих прикордонних районів.

Як повідомляла група «ІС», прикордонники затримали громадянку РФ, яка намагалась перевезти наркотики.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российские военные устроили смертельное ДТП в Сирии. ФОТО

Бронеавтомобиль БПМ-97 "Выстрел" российского контингента в Сирии стал участником масштабного ДТП на трассе вблизи города Тартус. Фото с места...