Домой Новости В Держдумі РФ знов заговорили про захоплення України: подробиці

В Держдумі РФ знов заговорили про захоплення України: подробиці

Депутат Державної Думи Російської Федерації Міхаіл Шеремет запропонував створити “платформу з деокупації України від заокеанських сил”, пише «Духовний фронт України».

Ця ідея спала на думку адепту “русского міра” як відповідь на ініційовану Україною “Кримську платформу”, що полягає в об’єднанні зусиль міжнародної спільноти, спрямованих на деокупацію Кримського півострову. Як відомо, саміт “Кримської платформи” імовірно може відбутись у першому півріччі 2021 року.

“Я твердо впевнений, що сьогодні потрібно ставити питання про створення міжнародної платформи деокупації братньої нам України від зовнішнього заокеанського управління і порятунку країни від націоналістів, які засіли у владі”, – заявив Шеремет і додав, що Україну, нібито, використовують “західні заокеанські сили для протистояння з Росією”.

Крім того, російський депутат, у зневажливій формі, сказав, що після розпаду СРСР Україна так і “не змогла стати повноцінною самостійною державою”. Окрім цього, він висловив впевненість у тому, що до керівництва в Україні повинні прийти люди, які “усвідомлюють важливість дружніх відносин з Росією і нерозривність багатовікових історичних зв’язків”.

Нагадаємо, Шеремет Міхаіл Сєргєєвіч, уродженець Криму, фігурант “Миротворця”, російський політик, депутат Держдуми РФ, з 2010 по 2014 роки очолював Сімферопольську міську організацію політичної партії “Русскоє єдінство”. З 2014 року очолив “народне ополчення Республіки Крим”. У 2016 році обраний до Держдуми за списками “Єдиної Росії”. У лютому 2019 року, під час особистого прийому громадян, побив інваліда по зору, який звинуватив його у бездіяльності.

Як повідомляла група «ІС», Україна запросила Словаччину приєднатися до «Кримської платформи».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.