В Бундестазі виявили підозрілий пакунок: німецький парламент обстежують сапери

-

Читайте также

На території німецького парламенту виявили підозрілий пакунок, який надійшов до Бундестагу поштою. Зараз в будівлі працює саперна служба, повідомляє німецьке видання Bild.

Підозрілий предмет був виявлений близько 10 години ранку. За інформацією німецького видання, пакунок був адресований політику Соціал-демократичної партії Німеччини і експерту в галузі охорони здоров’я Карлу Лаутербаху.

Прессекретар Бундестагу оголосив, що предмет було класифіковано як «підозрілий» під час поштової рентгенівської перевірки поліцією Бундестагу.

Поштове відділення Бундестагу знаходиться не безпосередньо в будівлі Рейхстагу, але зовсім поруч з нею. На території Бундестагу зараз триває поліцейська операція.

Нагадаємо, раінше група ІС повідомляла, як німецькі політики змінюють ставлення до Nord Stream-2 після отруєння Навального.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Политзаключенные в оккупированном Крыму призывают крымских татар не поддаваться репрессиям

Крымскотатарские узники Кремля выразили свое восхищение тем, как в Крыму их народ, несмотря ни на что, не покоряется оккупантам...