В Афганістані терористи розстріляли жінок, які вакцинували людей: що відомо

-

Читайте также

В місті Джалалабад на сході Афганістану терористи розстріляли трьох жінок, які робили щеплення проти поліомієліту. Про це йдеться у повідомленні агентства Reuters.

Гулам Дастагір Назарі, керівник програми імунізації в міністерстві охорони здоров’я Афганістану, повідомив, що вибух стався біля входу в департамент охорони здоров’я провінції Нангархар.

Приблизно в той же час невідомі бойовики розстріляли осіб, які робили вакцинацію в двох окремих місцях в Джалалабаді, внаслідок чого загинули двоє добровольців та один керівник програми імунізації проти поліомієліту, усі вони жінки.

Афганістан та Пакистан — єдині країни у світі, де поліомієліт залишається ендемічним. Цього тижня Афганістан розпочав програму вакцинації проти поліомієліту, яку підтримує дитяче агентство ООН ЮНІСЕФ.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в Афганістані внаслідок вибуху бомби загинув високопоставлений чиновник.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ очередное ЧП с военными, есть жертвы. ВИДЕО

В подмосковной воинской части военнослужащий скончался от травм в результате наезда на него машины "Урал". Инцидент произошел накануне, в...