Утиски ПЦУ в Криму: Епіфаній запропонував шлях вирішення

-

Читайте также

Росія не припиняє переслідування вірян різних конфесій в окупованому Криму, в тому числі і Православної церкви України. Предстоятель ПЦУ Епіфаній пропонує, щоб українська сторона ТКГ у Мінську порушила це питання.

Про це він сказав у програмі Радіо Свобода «Суботнє інтерв’ю»​.

«Ми навіть зверталися до представників у Мінську, щоб вони це питання порушили на порядку денному під час переговорів тристоронньої групи», – сказав митрополит.

Він також зазначив, що в ПЦУ раніше зверталися до президента України Володимира Зеленського, щоб він відреагував на утиски прав вірян у Криму.

«Під час зустрічі Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій я це питання порушив, дуже гостро підняв. Президент навіть записав це питання. Також і інші представники церков і релігійних організацій відзначали, що відбувається переслідування. Це і протестанти, і інші, і мусульмани навіть. Тому ми разом на це вказали президенту під час зустрічі. Також звертаємося і до уряду, і до Верховної Ради, щоб вони належним чином звернули на це увагу», – наголосив глава ПЦУ.

Як повідомляла група «ІС», Патріарх Варфоломій відкинув ініціативу РПЦ про Ввсеправославний собор в Йорданії.

загрузка...

Свежее

США и Дания выразили обеспокоенность ростом военного присутствия РФ в Арктике

Соединенные Штаты Америки и Королевство Дания разделяют беспокойство по наращиванию военного присутствия Российской Федерации в арктическом регионе. Об этом...