Уряд ухвалив ще одне рішення для зміцнення національної безпеки України

-

Читайте также

8 вересня 2021 року Уряд України ухвалив рішення про утворення Комісії з координації дій учасників державного плану взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок вчинення диверсій щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними, повідомили у КМУ.

Це ще один крок для зміцнення національної безпеки України та зниження загрози вчинення диверсії щодо ядерних установок, радіоактивних матеріалів, джерел іонізуючого випромінювання, радіоактивних відходів й неприйнятних радіаційних наслідків.

Визначено склад Комісії, що забезпечуватиме загальну координацію дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, Національної академії наук та органів Служби безпеки України задля успішної протидії будь-яким спробам правопорушників вчинити диверсії щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання, об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами. Головою Комісії визначено Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

На сьогодні в Україні діє державний план взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок вчинення диверсій щодо ядерних установок, ядерних матеріалів, інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 р. № 598.

Як повідомляла група «ІС», Уряд України визначив порядок виплат компенсацій за зруйноване житло на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Уряд ухвалив ще одне рішення для зміцнення національної безпеки України

8 вересня 2021 року Уряд України ухвалив рішення про утворення Комісії з координації дій учасників державного плану взаємодії центральних...