Уряд схвалив стратегію інформаційної безпеки України

-

Читайте также

Кабінет Міністрів схвалив стратегію інформаційної безпеки України, яка розрахована на період до 2025 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Цей документ включає в себе основні заходи протидії дезінформації, маніпуляціям та відвертій брехні з боку держави-агресора. Крім того, стратегія передбачає боротьбу з низьким рівнем медіаграмотності українців, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, підтримку інформаційними засобами та заходами соціальної та політичної стабільності», — написав Ткаченко.

Він зазначив, що стратегія розрахована на період до 2025 року з урахуванням викликів, пов’язаних зі стрімким поширенням цифрових технологій. За цей час має бути сформований та захищений інформаційний простір, налагоджена ефективна протидія поширенню незаконного контенту, інформаційна реінтеграція громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

«Інформаційна безпека в 21-му сторіччі має надважливе значення. Телебачення, інтернет, соціальні мережі – увесь цей арсенал вже використовується проти України. І вражає мільйони людей. Іноді навіть непомітно для них самих. А оскільки соціальні мережі входять в життя наших дітей все раніше і раніше, ми повинні мати інструменти, як не допустити відвертої пропаганди, агресивної риторики, маніпуляції історичними фактами. Стратегія – один з перших кроків на шляху до таких дієвих інструментів», — написав міністр.

Ткаченко додав, що стратегію інформаційної безпеки тепер має схвалити Рада національної безпеки і оборони, а уведе в дію своїм указом Президент України.

Як повідомляла група «ІС», Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки отримав нового керівника.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Уряд схвалив стратегію інформаційної безпеки України

Кабінет Міністрів схвалив стратегію інформаційної безпеки України, яка розрахована на період до 2025 року. Як передає Укрінформ, про це повідомив...