УПЦ МП обрала єпископом пособника окупантів з бази «Миротворець»: подробиці

-

Читайте также

Синод УПЦ МП обрав вікарним єпископом Горлівської єпархії архимандтрита Паїсія Шинкарьова — фігуранта бази даних сайту “Миротворець”, куди він внесений як пособник терористів. Про це повідомляє Релігійна правда.

Як йдеться на сайті УПЦ МП, згідно з рішенням Синоду, клірик Горлівської єпархії архимандрит Паїсій (Шинкарьов) був обраний єпископом Костянтинівським, вікарієм Горлівської єпархії.

До бази “Миротворця” Паїсій потрапив у січні 2018 року. Зазначається, що він – пособник терористів, брав активну участь в заходах терористичної організації ДНР.

Центр “Миротворець” просить правоохоронні органи розглядати публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Також є посилання на матеріали, які свідчать, що Шинкарьов співпрацював з окупаційною адміністрацією, зокрема освячував відділок міліції “ДНР”, брав участь в інших заходах.

В УПЦ МП повідомляють, що архимандрит Паїсій (Шинкарьов Віктор Сергійович) народився 8 січня 1988 року в місті Феодосія Автономної Республіки Крим в сім’ї службовців.

12 червня 2014 року направлений настоятелем Благовіщенського храму міста Горлівка. Після руйнування храму від прямого попадання артилерійського снаряда 7 серпня 2014 року повернувся на пастирське служіння в Богоявленський Собор м. Горлівка. Був пострижений митрополитом Горлівським і Слов’янським Митрофаном в чернецтво з нареченням імені на честь Преподобного Паїсія Афонського (Святогорця).

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше митрополит УПЦ МП звинуватив США в окупації України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Учения «Steadfast Defender 21»: как НАТО готовится сдерживать РФ у Черного моря

На предстоящем саммите НАТО обсудят стратегию сдерживания России. Журналисты побывали на учениях сил альянса в Румынии Steadfast Defender 21,...