«УПЦ МП – кремлівське знаряддя поновлення колонізації»: заява єпископа ПЦУ

-

Читайте также

РПЦ в Україні є знаряддям Кремля щодо поновлення колонізації. Про це заявив єпископ Православної Церкви України Адріан (Кулик).

«Новий етап гібридної війни Московії (Росії) проти Руси (України). Пісьмо Путіна про адіннарот, РПЦ про адіннарот, бігборди Онуфрія про адіннарот – все це свідчить про РПЦ в Україні – Кремлівське знаряддя поновлення колонізації України і українського народу. І все це стає новою реальністю через переважну більшість малоросів/какаяразнітса серед українського народу», – написав єрарх ПЦУ у Facebook.

Він нагадав, що офіційний сайт московського патріархату опублікував статтю першого заступника голови Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Алєксандра Щипкова про статтю президента РФ Владіміра Путіна «Об историческом единстве русских и украинцев».

Єпископ Адріан Кулик зацитував Щипкова, де той пише про «один народ» і «малоросів»: «Росія не дозволить зробити з України анти-Росію, українці-малороси і росіяни – один народ, який ми готові захищати УСІМА наявними засобами. Стаття Путіна – це погляд на найближчу історичну перспективу. Можна вважати її продовженням «Кримської промови», яку він виголосив у 2014 році, а саме тієї її частини, де йдеться про росіян як про найбільший розділений народ Європи. Сьогодні президент Росії говорить від імені і росів, і новоросів, і малоросів. Він нагадує про те, що Росія не може собі дозволити залишити частину свого народу без захисту. Це питання історичної національної спроможності … момент принципового вирішення проблеми українських росіян (росіян з громадянством держави Україна) явно вже близький. І тут міститься підказка самим українським росіянам. Для них (для нас) зараз важливо утвердитися в своєму культурному самовизначенні, попри репресивну політику етнократичних меншин. Опір потребує як в політичній підтримці, так і в ідеологічному обгрунтуванні, яке і дає стаття «Про історичну єдність росіян і українців».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, УПЦ МП дестабілізує Україну напередодні візиту патріарха Варфоломія.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Духовные скрепы: в Госдуме РФ призвали разработать закон о патриотическом воспитании

Депутат Государственной Думы Российской Федерации Анатолий Выборный призвал разработать базовый закон о патриотическом воспитании. Об этом говорится в сообщении...