Унікальна радіолокаційна станція для ЗСУ успішно пройшла державні випробування

-

Читайте также

Перспективна розробка фахівців КП «НВК «Іскра», радіолокаційна станція 80К6КС1 – успішно пройшла державні випробування, які відбулися за програмою, затвердженою Міністерством оборони України та тривали майже три місяці. Про це інформує прес-служба Укроборонпрому.

Зазначається, що за результатами перевірки станція підтвердила заявлені тактико-технічні характеристики.

Комісія рекомендувала прийняти 80К6КС1 на озброєння ЗСУ, а також організувати серійне виробництво цієї техніки.

Унікальність 80К6КС1 полягає у побудові передавального пристрою на сучасних твердотільних модулях, використанні технологій цифрових антенних решіток, реалізації на новітній елементній базі спеціальних обчислювачів радіолокаційних сигналів, які працюють за розробленими на підприємстві високоефективними алгоритмами.

Основне призначення нової радіолокаційної станції – виявлення та супровід повітряних об’єктів у зоні огляду, вимірювання їхніх координат і швидкості.

Ця РЛС є продовженням лінійки радарів типу 79К6 і 80К6 та здатна ефективно діяти у складі зенітних ракетних комплексів, які є на озброєнні ЗСУ та низки іноземних армій, йдеться у повідомленні Укроборонпрому.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, ракетна система залпового вогню БМ-21УМ «Берест», яка є аналогом радянського РСЗВ БМ-21 Град, успішно пройшла заводські випробування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Унікальна радіолокаційна станція для ЗСУ успішно пройшла державні випробування

Перспективна розробка фахівців КП «НВК «Іскра», радіолокаційна станція 80К6КС1 – успішно пройшла державні випробування, які відбулися за програмою, затвердженою...