«Укроборонпром» збудує плавучий госпіталь для надвичайних випадків

-

Читайте также

Херсонський завод «Палада», який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», разом із партнерами з Республіки Хорватія планує створити плавучий госпіталь, який буде призначений для лікування населення в умовах пандемії чи землетрусів. Про це у соціальний мережі Facebook розповів генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв.

Також, як повідомляється, сторонами заплановано спільне будівництво плавучих готелів для Адріатики на базі залізобетонних понтонів «Палади».

За його словами, плавучі доки заводу вже понад 40 років успішно експлуатуються в Хорватії та багатьох інших країнах.

Підприємство використовує оригінальну технологію: понтон дока виготовляється з морського залізобетону, а башти — з суднобудівної сталі. Таке поєднання матеріалів дозволяє знизити витрати на експлуатацію в кілька разів, а строки надійної експлуатації, навпаки, збільшуються – до 50 років у порівнянні з традиційним сталевим доком, пояснив Юрій Гусєв.

«Радий тому, що прямі контакти між суднобудівними підприємствами України і Хорватії поглиблюються, адже це не лише додаткові інвестиції для наших підприємств, а й підвищення екологічних та технологічних стандартів, за якими працює, зокрема, наш завод «Палада». В умовах політичних та економічних викликів, з якими зіткнулися обидві наші країни, необхідно налагодження більш тісної співпраці, і дипломати зможуть зіграти в цьому процесі важливу роль», наголосив очільник оборонного концерну.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше завод «Палада» збудував плавучий причал для катерів ВМС ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Как Медведчук «передал» крымское месторождение нефти и газа России и удастся ли его посадить: разбор схемы

Подозрение нардепа от ОПЗЖ Виктора Медведчука в попытках хищения и госизмене стало главной новостью последних дней. Главный же вопрос – чем закончится дело...