«Укроборонпром» позбавиться двох десятків підприємств: подробиці

-

Читайте также

Державний концерн “Укроборонпром” ухвалив рішення про передачу 21 підприємства у Фонд держмайна. Ще два підприємства віддадуть космічному агентству. Про це  розповів голова підприємства Айварас Абромавічус, повідомляє АрміяІnform.

Абромавічус уточнив, що до ФДМУ буде передано непрацюючі підприємства, на яких давно не виробляється продукція військового призначення: “Вони мали 100 співробітників на 21 підприємство та 1 млн дол. виручки. Передаємо практично “пустушки”.

У космічне агентство буде передано “Конекс” (спеціалізується на розробці і виробництві бортової апаратури для космічних апаратів, зокрема обладнання для обробки даних дистанційного зондування Землі) та “Промінь” (спеціалізується на розробці та виготовленні передавальної апаратури, антенних систем з різним діаметром дзеркал для наземних станцій супутникового телебачення і зв’язку.
Продукція підприємства затребувана для виробництва систем ППО і авіаційної навігації).

Абромавічус повідомив, що спільно з наглядовою радою було ухвалено рішення, що “Укроборонпром” не повинен займатися космічною діяльністю. “Таким чином, в найближчому майбутньому в “Укроборонпромі” буде мінус 23 підприємства”, – резюмував очільник концерну.

Зазначимо, що дане рішення було ухвалено на засіданні наглядової ради два тижні тому.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, що концерн «Укроборонпром» отримає рекордне замовлення від держави.

загрузка...

Свежее

Хакери оголосили війну Ілону Маску

Група хакерів Anonymous оголосила війну гендиректору компаній Tesla та SpaceX Ілону Маску через його надмірний вплив на курс криптовалюти...