«Укроборонпром» перейшов на особливий режим роботи: що відбувається

-

Читайте также

Ученые США обнаружили белок, нейтрализующий коронавирус: подробности

Ученые из Питтсбургского университета (США) обнаружили белок, способный полностью нейтрализовать коронавирус нового типа даже при минимальной дозировке. Обнаруженный белок...

Российский «Газпром» заплатит Украине два миллиарда долларов, — Коболев

В 2020 году российская компания "Газпром" за транзит газа по территории Украины заплатит порядка двух миллиардов долларов. Об этом...

За год работы РФ второй раз останавливает газопровод «Сила Сибири»: что происходит

Не проработав и года, «Газпром» в очередной раз остановит поставки по газопроводу «Сила Сибири». По нему газ поступает российским...

З четверга, 12 березня, Державний концерн «Укроборонпром» запровадив на всіх підприємствах, що входять до його складу, особливий режим роботи під час дії карантину у зв’язку їх загрозою поширення коронавірусу в Україні. Також на всіх підприємствах Укроборонпрому запроваджено спеціальний план заходів профілактики поширенню коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба ДК.

Повідомляється, що працівники концерну та підприємств мають можливість працювати дистанційно або за гнучким графіком. Віддалено також можуть працювати батьки, в кого є потреба догляду за дитиною у зв’язку із запровадженням карантину в садочках та навчальних закладах.

Концерн виплачуватиме матеріальну допомогу працівникам у разі захворювання. Співробітники також можуть брати додаткові відпустки за власний рахунок.

На всіх підприємствах концерну впроваджено алгоритм дій у разі виявлення вірусу у працівника, посилено заходи бактеріальної безпеки та гігієни.

На підприємствах концерну, задіяних у виконанні державного оборонного замовлення, введено особливий режим та антикризові міри, що дозволять одночасно убезпечити працівників та зберегти темпи промислового виробництва і виконання контрактів.

Так, у разі появи випадків коронавірусу на підприємстві для всіх працівників, що мали безпосередній контакт з хворим, буде введено обов’язковий двотижневий карантин.

Усім підприємствам рекомендовано суттєво обмежити закордонні відрядження та не проводити масові зібрання більше 100 осіб під час дії карантину.

Працівники, які були у відрядженнях у країнах, де зареєстровані випадки коронавірусної інфекції, після повернення в обов’язковому порядку мають перебувати вдома протягом двох тижнів та обмежити фізичний контакт з оточуючими.

Для проведення нарад та робочих зустрічей колективів великих підприємств рекомендовано використовувати спеціально розроблені електронні засоби зв’язку та онлайн-конференції.

Особливий режим роботи всього концерну адаптується і доповнюється відповідно до ситуації в країні та може бути продовжений у разі потреби.

Підкреслюється, що наразі підприємства концерну працюють за графіком, в повному обсязі виконують заплановані виробничі показники.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, як коронавірус вплине на вибори в Україні.

загрузка...

Свежее

Разница налицо: в Сети сравнили актуальные и архивное фото Симферопольского водохранилища

Проблема водоснабжения Крыма в этом году встала с небывалой силой. Лишним тому подтверждением могут служить фото Симферопольского водохранилища. Об этом...

В Болгарии назвали имена россиян, обвиняемых в отравлении бизнесмена Гебрева

Прокуратура Софии предоставила информацию о досудебном производстве по делу о покушении на умышленное убийство в апреле 2015 года трех болгарских граждан — бизнесмена, торговца...

Є чим пишатися: в Командуванні об’єднаних сил ЗСУ оцінили результати візиту польської делегації

В Україні з триденним візитом побувала офіційна делегація Збройних Сил Республіки Польща на чолі з командувачем Оперативного командування генерал-лейтенантом Томашем Піотровські. Під час якої...