«Укроборонпром» перейшов на особливий режим роботи: що відбувається

-

Читайте также

З четверга, 12 березня, Державний концерн «Укроборонпром» запровадив на всіх підприємствах, що входять до його складу, особливий режим роботи під час дії карантину у зв’язку їх загрозою поширення коронавірусу в Україні. Також на всіх підприємствах Укроборонпрому запроваджено спеціальний план заходів профілактики поширенню коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба ДК.

Повідомляється, що працівники концерну та підприємств мають можливість працювати дистанційно або за гнучким графіком. Віддалено також можуть працювати батьки, в кого є потреба догляду за дитиною у зв’язку із запровадженням карантину в садочках та навчальних закладах.

Концерн виплачуватиме матеріальну допомогу працівникам у разі захворювання. Співробітники також можуть брати додаткові відпустки за власний рахунок.

На всіх підприємствах концерну впроваджено алгоритм дій у разі виявлення вірусу у працівника, посилено заходи бактеріальної безпеки та гігієни.

На підприємствах концерну, задіяних у виконанні державного оборонного замовлення, введено особливий режим та антикризові міри, що дозволять одночасно убезпечити працівників та зберегти темпи промислового виробництва і виконання контрактів.

Так, у разі появи випадків коронавірусу на підприємстві для всіх працівників, що мали безпосередній контакт з хворим, буде введено обов’язковий двотижневий карантин.

Усім підприємствам рекомендовано суттєво обмежити закордонні відрядження та не проводити масові зібрання більше 100 осіб під час дії карантину.

Працівники, які були у відрядженнях у країнах, де зареєстровані випадки коронавірусної інфекції, після повернення в обов’язковому порядку мають перебувати вдома протягом двох тижнів та обмежити фізичний контакт з оточуючими.

Для проведення нарад та робочих зустрічей колективів великих підприємств рекомендовано використовувати спеціально розроблені електронні засоби зв’язку та онлайн-конференції.

Особливий режим роботи всього концерну адаптується і доповнюється відповідно до ситуації в країні та може бути продовжений у разі потреби.

Підкреслюється, що наразі підприємства концерну працюють за графіком, в повному обсязі виконують заплановані виробничі показники.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, як коронавірус вплине на вибори в Україні.

загрузка...

Свежее

Окупацію територій суверенних держав спікер Держдуми РФ вважає «збором втрачених земель»

Спікер Державної Думи Російської Федерації Вячєслав Володін заявив про необхідність невідкладної оцінки розпаду Совєцького Союзу і назвати імена винних...