Українським розвідникам підвищують зарплату: заява ГУР МО

-

Читайте также

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям розвідувальних органів. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Головного розвідувального управління Міністерства оборони України у соціальній мережі Facebook.

Постановою “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704”, зокрема, регламентується збільшення посадових окладів військовослужбовців та мінімального розміру премії (не менше ніж 30 % від посадового окладу). Крім того, встановлено інші, у порівнянні з військовослужбовцями ЗС України, порядок нарахування та розмір надбавки за вислугу років.

Передбачається, що за кожен календарний рік вислуги років буде нараховуватися 3 %, але не більше ніж 50 % від посадового окладу.

Посадові оклади військовослужбовців розвідувальних органів (крім строковиків) встановлюються відповідно до розмірів посадових окладів, визначених у постанові Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30 серпня 2017 року № 704, для відповідних посад військовослужбовців ЗС України з таким коефіцієнтом:

  • для військовослужбовців кадрового складу – 1,8 окладу;
  • для військовослужбовців, які не належать до кадрового складу – 1,4.

Фінансування цих потреб у цьому році не передбачатиме додаткових видатків з Державного бюджету.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше президент доручив відновити справедливість у виплаті пенсій військовим.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У Лукашенко работает только правая часть тела: заявление аналитика

Интонация и жестикуляция Александра Лукашенко во время выступлений перед чиновниками значительно изменились, заявил аналитик Сергей Чалый во время стрима...