Домой Новости Український військовий інститут долучається до важливого міжнародного проекту: подробиці

Український військовий інститут долучається до важливого міжнародного проекту: подробиці

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка долучився до міжнародного проекту “Допустимість кримінальних справ до розгляду Міжнародним кримінальним судом, пов’язаних з подіями Майдану та ситуацією в окупованому Криму та на сході України”, який об’єднує провідні європейські університети у питаннях аналізу тенденцій міжнародної злочинності. Ініціатором проекту виступила правозахисна організація із Словацької Республіки. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Генерального штабу ЗСУ.

Курсанти – майбутні військові юристи, разом із викладацьким складом кафедри правового забезпечення, аналізуватимуть воєнні злочини, злочини проти людяності та злочин геноциду, що скоєні в умовах триваючої збройної агресії російської федерації проти України. Як результат, Військовий інститут разом зі своїми європейськими колегами матиме змогу сформувати спеціальну базу даних найтяжчих міжнародних злочинів, яку планується презентувати як в Україні, так і в Гаазі, де розташовано Міжнародний кримінальний суд.

В подальшому, результати даної наукової праці стануть потужним підґрунтям та міцною основою для продовження роботи щодо посилення відповідальності за найтяжчі міжнародні злочини та забезпечення невідворотності покарання.

Крім того, всі учасники проекту комунікуватимуть виключно англійською мовою, що сприятиме вдосконаленню мовних навичок як курсантів, так і науково-педагогічних працівників Військового інституту.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, курсантів військових навчальних закладів ЗСУ вчать протидіяти російській пропаганді.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.