Український підрозділ ДШВ став другим на навчаннях у Британії: подробиці. ФОТО

-

Читайте также

Завершилися  міжнародні навчанні «Cambrian Patrol – 2019», які проходили впродовж тижня у графстві Уельс, Велика Британія. В них брали участь військовослужбовці окремого розвідувального батальйону Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Серед більше сотні підрозділів українці змагалися за звання кращого підготовленого підрозділу за стандартами НАТО.

Це повідомляє прес-служба командування ДШВ ЗСУ.

Воїнам необхідно було у максимально стислий термін здолати 70-ти кілометрову дистанцію, де багато складних природних перешкод та важкі погодні умови, при цьому відпрацювати різні навчально-бойові завдання.

За словами голови української делегації — командира окремого розвідувального батальйону ДШВ, перед початком практичного етапу навчання, необхідно було відпрацювати заходи щодо планування та проведення операції за стандартами НАТО, підготувати відповідні документи, макет місцевості тощо.

Також на маршрутах руху, розвідники ДШВ відпрацювали надання першої медичної допомоги умовно постраждалим цивільним особам, орієнтування на місцевості без електронних засобів навігації та багато іншого.

За підсумками Міжнародного навчання «Cambrian Patrol — 2019», українські десантники здобули «Срібну» нагороду, до речі вже другий рік поспіль, в черговий раз довівши, що Збройні Сили України є одними із найсильніших.

«Срібні» медалі та сертифікати українським розвідникам Десантно-штурмових військ вручили представники Збройних Сил Великої Британії. А «Золоту» медаль цього року в рамках міжнародного навчання «Cambrian Patrol — 2019» здобув підрозділ Гуркхів Збройних Сил Великої Британії, який традиційно набирається з непальських добровольців.

Міжнародне навчання «Cambrian Patrol» проводяться з 1959 року, коли група військовослужбовців сухопутних військ територіальної оборони Уельсу розробила курс тренувань на вихідні дні, який складався з марш-кидка на довгу дистанцію через Кембрійські гори і завершувався стрільбами на полігоні Сеннібрідж. Із кожним роком, на навчання залучається все більше міжнародних учасників. Наприкінці навчань відбираються найкращі команди, які нагороджуються «золотими», «срібними» та «бронзовими» медалями. Міжнародні навчання «Cambrian Patrol» вважаються одними з найскладніших у Європі. Цю дистанцію долають одиниці й вже точно не усі виборюють призові місця.

Як повідомляла група «ІС», тривають льотні випробування турецького авіаційного комплексу «Bayraktar TB2» для ЗСУ.

загрузка...

Свежее

Из-за непогоды в оккупированном Крыму урожай зерновых под угрозой: подробности

Из-за сильных дождей 127 гектаров зерновых культур на востоке оккупированного Крыма оказались уничтожены.  Об этом сообщил подконтрольный РФ «глава...