Украинские партизаны в Донецке организовали диверсию: взорваны два КАМАЗа террористов

-

Читайте также

Экс командир пятой роты «Донецк» батальона Днепр-1 Владимир Шилов утверждает, что в новогоднюю ночь в Донецке украинские патриоты устроили успешную диверсию. 

«Ми, українські партизани Донбасу, заявляємо, що всі декларації Захарченка та його «молодої команди» щодо безпрецедентних заходів, що були вжиті для забезпечення військових об’єктів, на перевірку виявились черговим окозамилюванням. В новорічну ніч нами з використанням саморобних вибухових пристроїв було знищено 2 військових «Камази», які знаходились на території військових частин по вул. Ільїнська, 91 та Артема, 112б.

Так званим керівництвом ДНР ці факти свідомо замовчуються, щоб не дискредитувати себе ще більше. Більш того, МНС та МВС ДНР 1 січня вже встигли відрапортувати про те, що Новий рік пройшов без подій. З достовірних джерел нам стало відомо, що свято у зазначених вище військових частинах зірвано всерйоз і надовго: там досі проводяться перевірки особового складу чергової служби, керівного складу, а також ремонт пошкодженої техніки та відновлення матеріальної бази. Неспроможність забезпечити надійну охорону режимних об’єктів свідчить про надзвичайно низький рівень бойової готовності та бойового духу сепаратистів, який неможливо підняти ура-патріотичними гаслами та піснями Кобзона. Ми продовжуватимемо свою діяльність доти, поки останній окупант не покине української землі. Донбас — це Україна! Слава Україні!», — пишет Шилов у себя на страничке в Фейсбуке.

Ранее группа «ИС» сообщала, что в оккупированном боевиками Кировске партизаны бросили гранату возле горотдела «милиции».

Из достоверных источников с г. Донецка: …..Ми, українські партизани Донбасу, заявляємо, що всі декларації Захарченка …

Опубликовано Владимиром Шиловым 3 января 2016 г.

 

загрузка...

Свежее

На границе Литвы и Беларуси задержали еще 144 мигранта

По предварительным данным, за минувшие сутки пограничниками задержаны 144 мигранта, незаконно пересекшие литовско-белорусскую границу - сообщает департамент статистики Литвы. Об...