Українські ВМС створили ракетний дивізіон, який озброїться «Нептуном»

-

Читайте также

Бригада 200: на Донбассе ликвидирован очередной террорист. ФОТО

Российские оккупанты продолжают нести потери на войне против Украины на Донбассе. "Бригаду 200" пополнил боевик Вадим Кулик, говорится в...

РПЦ ігнорує запит ЗМІ щодо збору особистих пожертв митрополиту

У РПЦ вирішили проігнорувати запит журналістів з проханням пояснити ситуацію зі збором коштів на особисту карту митрополита Дімітрія (Єлісєєва)....

Коронавирус в Крыму: оккупанты заявили о значительном росте заболеваемости

Российская оккупационная администрация украинского города Феодосия заявила о значительном росте заболеваемости COVID-19. Кроме того, оккупанты сообщают об очередях в...

У ВМС ЗС України створений ракетний дивізіон, що озброїться комплексом крилатих ракет наземного базування «Нептун«. Про це розповів Командувач ВМСУ Олексій Неїжпапа в інтерв’ю телерадіокомпанії БРИЗ, пише Мілітарний портал.

За словами контр-адмірала, військова частина готується прийняти перший дивізіонний комплект берегового ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун» цього року.

Нещодавно Міністерство оборони України замовило перший дивізіон цих комплексів.

«З початку нового навчального року ми починаємо готувати дивізіон, як ракетний. На базі ракетного комплексу “Нептун», – сказав Олексій Неїжпапа.

Зазначимо, що наприкінці минулого роеу Міноборони уклало з Державним київським конструкторським бюро «ЛУЧ» контракт на закупівлю берегових ракетних комплексів РК-360 МЦ «Нептун».

Згідно з контрактом до українського війська надійдуть уніфіковані пускові установки, транспортні та транспортно-заряджаючі машини, а також рухомий командний пункт, де зосереджується вся інформація, необхідна для роботи комплексу.

Береговий ракетний комплекс РК-360 МЦ «Нептуна» був прийнятий на озброєння Збройних сил України 23 серпня 2020 року.

РК-360 МЦ «Нептун» – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіо-контрастних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах у будь який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

«Нептун» оснащено крилатими ракетами, які здійснюють політ на надмалих висотах на дальність близько 300 км. Ракета має стартовий та маршовий (основний) двигуни.

Нагадаємо, раніше група «ІС» повідомляла, чим може підсилитись українське військо у 2021 році.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Боевики «ДНР» зарабатывают на телефонном мошенничестве в тюрьмах — СМИ

В некоторых тюрьмах оккупированного Донецка работает индустрия телефонного мошенничества, прибыль от которой делят администрация и «сотрудники МГБ ДНР». Об...