Українські ВМС отримали на озброєння модернізовані гелікоптери

-

Читайте также

Бригада морської авіації українських ВМС отримала чергову партію модернізованих гелікоптерів серії “Мі-8”. В отриманих зразках техніки встановлено нові модернізовані двигуни, систему глобального позиціонування і радіозв’язку та систему віброгасіння. Кабіни підготовлено для роботи льотчиків у приладах нічного бачення.
 
Про це повідомляє ВМС ЗС України.
 
Оновлені повітряні машини мають широкий функціонал застосування та здатні виконувати різноманітні завдання: пошукові та рятувальні дії, транспортування та висадку десанту морської піхоти, перевезення вантажів, санітарну евакуацію. Також вертольоти виконують завдання з вогневої підтримки: бомбометання, пуск некерованих ракет та мінування з повітря.
 
— Потреба в подібних машинах зросла через збільшення в складі українських ВМС чисельності морської піхоти. Якщо після початку збройної агресії РФ ми здебільшого обходилися моделями “Мі-14”, основним завданням яких були пошук та стеження за підводними човнами, то тепер завдань побільшало, — повідомив один з командирів гвинтокрилої машини капітан Віктор Кубринський.
 
Гелікоптери цієї моделі відрізняються, в першу чергу, своєю багатофункціональністю. Лише десантування особового складу можна виконувати за допомогою канату або парашутним чи штурмовим способом. Так само машина здатна швидко евакуювати особовий склад за допомогою підвісної системи.
 
Слід зазначити, що морська авіаційна бригада національного флоту періодично поповнюється не тільки технікою, а й випускниками відповідного навчального закладу Повітряних сил ЗС України. Наразі бригада очікує на наступне поповнення.
 

Як повідомляла група «ІС», українські прикордонники отримали нові французькі гелікоптери Н-125.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Гособлигации России рухнули под угрозой санкций и ускорением инфляции

После декабрьской попытки нащупать «дно» рынок российских гособлигаций снова камнем полетел вниз. В четверг, 13 января, индекс RGBI, отслеживающий...