Українські військові рятують життя цивільних на Донбасі — доставлено чергову медичну допомогу

-

Читайте также

Українські збройні сили підтримують цивільних лікарів у зоні збройного конфлікту на Донбасі та у прилеглих до зони ООС районах та населених пунктах. Один з різновидів допомоги — доставка необхідних медичних вантажів.

2 та 3 січня 2020 р.  у межах гуманітарної ініціативи «Допомога. Схід» українські військові доставили чергову партію допомоги медичного призначення на загальну суму 823,8 тис. гривень до декількох медичних закладів регіону.

Так, допомогу доставлено у Попаснянську центральну районну лікарню, обласний шпиталь для ветеранів війни у Святогірську, а також до Луганської обласної клінічної лікарні у Сєвєродонецьку. Серед вантажу було понад 3000 одиниць медичних розхідників, одноразових медичних інструментів і наборів, засобів гігієни для важкохворих тощо.

«В останні кілька років наші військові стали надійною опорою цивільним лікарям на Донеччині й Луганщині. Допомогу – гуманітарні вантажі медичного призначення – активно передаємо в лікарні, розташовані за декілька кілометрів від лінії фронту. До гуманітарної діяльності ЗС України долучилися десятки вітчизняних і міжнародних благодійних організацій, місцеві органи самоврядування, волонтери, представники великого та малого бізнесу з усієї держави», – зазначає заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Раніше стало відомо про те, що українські військові лікарі поділились досвідом з литовськими колегами. 

загрузка...

Свежее

Ряд военных проектов Германии на миллиарды евро находятся под угрозой, — СМИ

Немецкие оборонительные проекты на миллиарды евро оказались под угрозой отмены, поскольку необходимый для этого бюджет еще не обеспечен. Об...