Українські військові достроково отримали партію відремонтованих дронів «Spectator»

-

Читайте также

Київське ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова на 4 місяці раніше запланованого виконало ремонт партії безпілотних авіаційних комплексів «Spectator-M«. Про це інформує прес-служба ДК «Укроборонпром».

Наразі БпАКи вже передано для виконання бойових завдань Міністерству оборони України.

Підприємство має сучасні виробничі потужності та висококваліфікований персонал, що дозволяє виготовляти 100 безпілотників на рік.

Конструкторське бюро веде постійну роботу з імпортозаміщення, вдосконалення виробів та розробки нових моделей на основні вітчизняної елементної бази.

За словами голови правління ВАТ «Меридіан» В’ячеслава Проценка, завод готовий до виконання нових замовлень для наших військових.

БпАК Spectator різних модифікацій прийнятий на озброєння Міністерства оборони України та Прикордонної служби України та призначений для моніторингу державного кордону, ведення пошуково-рятувальних операцій, моніторингу водних та лісових масивів, аерофотозйомки тощо.

Нагадаємо, місяць тому ВАТ «Меридіан» ім. Корольова вперше поставило Збройним Силам України безпілотний авіаційний комплекс Spectator-M1.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Аномально спекотна погода триватиме в Україні до вихідних

У нашому світі всі явища взаємопов'язані, рухаються та розвиваються: кілька днів тому спека, вітер та пересохлий ґрунт створили передумови...