Українські спецслужби покарали терориста, який наказав знищити Іл-76 ЗСУ в аеропорту Луганська

-

Читайте также

4 лютого 2017 року у Луганську внаслідок операції українських спецслужб із залученням армійських спецпризначенців було знищено керованим вибухом полковника терористичних НЗФ Олега Анащенка, начальника управління так званої «народної міліції ЛНР». Це саме цей зрадник у червні 2014 командував всією ППО у луганських терористів і був безпосереднім організатором полювання за транспортником ЗСУ, повідомив спікер МВС України Артем Шевченко у Фейсбук.

«Сьогодні багато хто згадував у скорботі трагічну загибель у збитому транспортнику Іл-76 під аеропортом Луганська 49 наших воїнів: 9 членів екіпажу і 40 десантників 25-ї Опдбр. На той час це була найбільша одночасна втрата сил АТО у цій війні. І після короткого піднесення від майже безкровного звільнення Маріуполя 13 червня, загибель 49 наших воїнів, які пішли у небо у ніч 14 червня, була шоком і неймовірно пригнічувала всю країну. Це після цього ледь не рознесли на друзки Посольство РФ у Києві. Але я хочу нагадати один маловідомий факт. Вважаю, що знати про це не менш важливо. Так ось, за їхню смерть держава помстилася. Не одразу, щоправда, але покарання неминуче прийшло», — написав Шевченко.

Як повідомляла група «ІС», виповнилося шість років від дня трагедії у небі над Луганськом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Робота КПВВ на Донбасі: в Держприкордонслужбі опублікували дані за тиждень

В районі проведення ООС на Донбасі окупанти продовжують повністю блокувати рух на п’яти з семи дорожніх коридорів. Щоденно пропуск...