У міжнародних змаганнях в Литві взяв участь 10-й окремий загін оперативного реагування «ДОЗОР» Держприкордонслужби.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

Як зазначається, змагання відбулись минулого тижня неподалік Вільнюса за участі 13 команд, серед яких, зокрема, були представники Збройних сил, поліції та спецпідрозділу прикордонного відомства Литовської Республіки, а також бійці підрозділу спеціальних операцій Прикордонної охорони Польщі, спеціальної оперативної групи «Sigma» Прикордонної служби Латвійської Республіки.

Під час чотириденного турніру учасникам довелося виконувати різноманітні фізичні, тактичні, стрілецькі завдання та вправи на логіку.

Першого дня проводився кросфіт батл та дуель серед капітанів команд. Наступного дня судді оцінювали в особистому та командному заліках майстерність виконання стрілецьких вправ.

Далі спецпризначенці долали посилену смугу перешкод, виконували фізичні вправи з різними тактичними елементами, стріляли під час руху з автомобіля.

«Найспекотнішим» виявився останній день змагань, коли бійцям довелося боротися у подоланні штучних та природних перешкод на смузі під назвою «Стежка бобра».

За результатами змагань «золото» та «бронзу» здобули господарі турніру – команди Служби охорони державного кордону при МВС Литовської Республіки. Почесне друге місце на змаганнях у Литві зайняла команда прикордонників 10-го окремого загону оперативного реагування «ДОЗОР» Держприкордонслужби України.

Як повідомляла група ІС, на Київщині завершилися змагання серед спецпризначенців «KORD CHALLENGE – 2019».