За даними прес-центру штаба ООС, впродовж тижня фахівці Держслужби України з надзвичайних ситуацій зі складу ОС залучались до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів.

Піротехнічні підрозділи протягом тижня 42 рази залучалися для проведення робіт по обстеженню та розмінуванню територій, обстежено 55 гектарів місцевості, вилучено та знешкоджено 115 вибухонебезпечних предметів.

Також особовий склад ДСНС проводив аварійно-відновлювальні роботи на житлових будинках у містах Мар’їнка, Красногорівка, Гранітне та Лебединське. За тиждень відновлено 8 будинків, всього з початку проведення Операції відновлено 343 житлових будинків.

Рятувальниками в пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду/виїзду, було надано медичну та психологічну допомогу 520 особам.

На території Донецької та Луганської областей надзвичайних ситуацій а також масштабних пожеж не допущено, пожежна і техногенна обстановка була контрольованою.

Раніше стало відомо про те, що Росія планує контролювати ОРДЛО за рахунок бюджета України.